УАППО

Українська асоціація представниць правоохоронних органів

Поодинці ми сильні,
разом ми могутні

Рахі Ворія

Новини — Представниці УАППО взяли участь у конференції “Жінки в поліції” в Будапешті

Представниці УАППО взяли участь у конференції “Жінки в поліції” в Будапешті

Восьма конференція “Жінки в поліції”, що тривала 15-18 квітня в Будапешті (Угорщина) на базі Міжнародної правоохоронної академії, об’єднала учасників із 14 країн світу. Україну на конференції представляли жінки-правоохоронці з Департаменту патрульної поліції, Департаменту протидії наркозлочинності, Головного управління Національної поліції у м. Києві, а також Державної прикордонної служби.

Троє учасниць від України є також членами Української асоціації представниць правоохоронних органів – заступник командира роти №2 батальйону №1 полку патрульної поліції в м. Кривий Ріг УПП у Дніпропетровській області ДПП Юлія Малахова, заступник командира батальйону УПП в Луганській області ДПП Анна Попова і начальник відділу зв’язків з громадськістю УПП в Івано-Франківській області ДПП Христина Максимчак.

Учасниці конференції обговорювали забезпечення рівності жінок і чоловіків у правоохоронній системі, ролі жінок-поліцейських на керівних посадах, ефективні шляхи налагодження співпраці поліції та громади на засадах партнерства, а також ділилися власним досвідом.

“Під час групових занять багато часу присвятили питанням лідерства, його позитивним і негативним аспектам, як виховати нових лідерів і допомогти їм зростати. Окрім цього, визначали свій стиль лідера, сильні та слабкі сторони. Я зрозуміла, до чого треба прагнути і що змінювати в собі”, – розповіла Христина Максимчак.

За словами Юлії Малахової, особливий інтерес викликало практичне заняття з тактики самооборони. Під час навчання тренери показали, що важлива не тільки фізична підготовка – необхідно вміти правильно керувати своїм тілом і вміти зупинити й затримати правопорушника без використання сили.

“Колеги з Грузії ознайомили з роботою навчального симулятора для прийняття рішень, – додала Анна Попова. – Учасники відпрацювали практичні заняття з імітації ситуацій, які можуть трапитись у роботі поліцейського в реальному житті”.

Чотири дні спілкування з жінками-правоохоронцями з різних країн надихнули українських патрульних на безліч ідей, котрі вони планують втілити у своїй роботі. Головне – вірити в себе та у те, що робиш, підсумовують учасниці.

Особистий кабінет
Запам'ятати мене
Ми у Facebook
Ми у Twitter
Підтримати УАППО