УАППО

Українська асоціація представниць правоохоронних органів

Поодинці ми сильні,
разом ми могутні

Рахі Ворія

Новини — УАППО в обличчях. Ірина Зелена

УАППО в обличчях. Ірина Зелена

У рубриці “УАППО в обличчях” знайомимося ближче з представницями Асоціації. Кожній із них ми ставимо 5 питань – про робоче й особисте. Наступною героїнею рубрики стала заступниця начальника Академії патрульної поліції, капітан поліції, член правління УАППО Ірина Зелена.

Як ви стали правоохоронцем, що підштовхнуло обрати цей фах?

– Стати правоохоронцем мріяла ще з дитинства. Статися інакше і не могло, адже мати – лікар, батько – військовослужбовець. Родинне – допомагати і захищати – трансформувалось у моє особисте: служити та захищати. Бажання допомагати людям, принести користь нашій Батьківщини – ось що насправді підштовхнуло до обрання цього фаху.

Жінок, котрі працюють у нібито “чоловічих” професіях, не завжди сприймають як рівних. Зокрема через це, деякі жінки не стають тими, ким би справді хотіли бути. Які поради ви б дали жінкам, котрі працюють або планують працювати у правоохоронній сфері?

– Порадила б завжди іти за своєю мрією, навіть тоді, коли шлях здається непростим і тернистим, навіть тоді, коли ніхто не вірить у твій успіх. Будь-які перешкоди на нашому шляху можуть стати сходинками до омріяної мети.

Що, на вашу думку, варто робити в забезпеченні рівних прав жінок і чоловіків у правоохоронних органах та як УАППО допомагає вам це втілювати?

– Перш за все, потрібно формувати правильні меседжі, підтримувати ініціативи в цьому напрямку та створювати успішні кейси. УАППО є чудовою платформою саме для цього, а також для обміну досвідом, спілкування, професійного розвитку. УАППО є консолідуючою силою, спрямованою на впровадження позитивних змін у частині забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків не тільки в правоохоронних органах, а у державі в цілому.

Що вас надихає в житті і спонукає рухатись уперед?

– Моя сім’я, друзі, колеги. Мені завжди неймовірно щастить на людей, які мене оточують.

Які люди чи події найбільше вплинули на ваше становлення як особистості?

– Кожен, кого я зустрічала в житті, допоміг мені стати тою, хто я є. Однак найбільше я, звісно, завдячую своїй сім’ї – людям, які завжди поруч, незалежно від обставин.

Особистий кабінет
Запам'ятати мене
Ми у Facebook
Ми у Twitter
Підтримати УАППО