УАППО

Українська асоціація представниць правоохоронних органів

Поодинці ми сильні,
разом ми могутні

Рахі Ворія

Новини — Українська асоціація представниць правоохоронних органів святкує першу річницю

Українська асоціація представниць правоохоронних органів святкує першу річницю

Урочистий захід із нагоди першого року діяльності Асоціації відбудеться 15 березня в Києві в готелі “Україна” (вул. Інститутська, 4, зала “Асамблея”).

Серед почесних промовців – Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, заступниця Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук, начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков, керівниця відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмс і радниця Проекту підтримки підготовки поліцейських РТАР Трейсі Харді.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає сьогоднішній захід черговим важливим кроком на шляху впровадження державної політики забезпечення гендерної рівності в секторі безпеки й оборони.

“Впевнена, що Українська асоціація представниць правоохоронних органів стала тим індикатором, який засвідчив готовність українського суспільства до глибинних соціально-економічних змін і європейських реформ”, – зазначила вона в привітальному слові з нагоди річниці УАППО.

Довкола ідеї гендерної рівності в правоохоронних органах об’єдналися всі агенції структури МВС – поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій та Державної міграційної служби. 131 жінка і 9 чоловіків стали членами Асоціації, щоби сприяти наданню рівних прав і можливостей для всіх правоохоронців.

За словами Голови правління УАППО, заступниці начальника Департаменту патрульної поліції Катерини Павліченко за цей рік вдалося презентувати Асоціацію на ключових міжнародних подіях із гендерної та правоохоронної тематики, налагодити співпрацю з аналогічними організаціями за кордоном, а також розпочати створення місцевих осередків у регіонах.

З-поміж найважливіших досягнень – афілійоване членство в Міжнародній асоціації жінок-поліцейських (МАЖП), участь представниць УАППО в щорічній конференції жінок-поліцейських у Канаді, а також проведення в листопаді 2018 року власної триденної події – Першої конференції УАППО, Дня професійного розвитку та щорічних зборів Асоціації.

“УАППО є першою в Україні та унікальною для Східної Європи організацією, оскільки сприяє впровадженню гендерно-чутливих політик і практик у правоохоронних структурах. Спільними зусиллями ми прагнемо створити сприятливе середовище для всіх правоохоронців”, – наголосила Катерина Павліченко.

Особистий кабінет
Запам'ятати мене
Ми у Facebook
Ми у Twitter
Підтримати УАППО