УАППО

Українська асоціація представниць правоохоронних органів

Поодинці ми сильні,
разом ми могутні

Рахі Ворія

Новини — За рік Асоціація об’єднала 140 представників з усіх структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ

За рік Асоціація об’єднала 140 представників з усіх структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ

У святкуванні з нагоди першої річниці Української асоціації представниць правоохоронних органів взяли участь представники керівництва МВС, Національної поліції, Державної прикордонної служби, посольств Канади і США, а також українських та міжнародних організацій.

Із привітальним словом до присутніх звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

«Я дуже радий, що за цей рік вас стало більше. Що вашою солідарною працею ви здобуваєте для себе простір для самовиявлення. Я радий, що ви не мусите виборювати його, а все відбувається у порозумінні. Бажаю вам подальшої стійкості, гуманності, жіночності, чоловічності й людськості у вашій службі українському народові», – зазначив Посол.

Своєю чергою, заступниця Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук наголосила, що гендерна рівність є фундаментом для розвитку абсолютно всієї системи Міністерства внутрішніх справ.

«Ще рік тому ми мріяли, щоб суспільство прийняло і оцінило створення такої інституції, як Асоціація представниць правоохоронних органів. Наразі до асоціації входить 140 членів, з яких 9 чоловіків. Це свідчить про те, що гендерна рівність є справою всіх людей. Це не лише боротьба жінок за свої права, це і боротьба чоловіків заради прав жінок», – сказала Тетяна Ковальчук.

На думку керівниці відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмс, такі Асоціації як УАППО є важливими для зрілості, підвищення обізнаності й напрацювання рішень у сфері гендерної рівності.

«Свідченням високого рівня роботи Асоціації є те, що стратегічний план УАППО був адаптований Міжнародною Асоціацією жінок-поліцейських (IAWP) як зразок для майбутніх кандидатів, котрі подаються до неї на афілійоване членство. Сподіваюся, що УАППО й надалі просуватиме ідею рівних можливостей для чоловіків і жінок у правоохоронних органах в Україні та світі», – додала радниця Проекту підтримки підготовки поліцейських РТАР Трейсі Харді.

Голова правління УАППО Катерина Павліченко нагадала, як рік тому започатковувалась Асоціація. Тоді вона налічувала 16 осіб, переважно з патрульної поліції. Нині ж в Асоціації 140 членів, які представляють усі підрозділи структури МВС. Окрім того, 20 представниць УАППО мають індивідуальне членство в Міжнародній асоціації жінок-поліцейських.

Своєю чергою заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв зауважив, що Українська асоціація представниць правоохоронних органів – це масштабний і надзвичайно потрібний суспільству проект, який реалізується під парасолькою МВС за підтримки міжнародних партнерів.

«Нацполіція найбільш представлена в Асоціації, і я бачу, що ми рухаємось у правильному напрямку. Ці засадничі речі дадуть нам можливість успішно вирішити ключову задачу – створити міцний колектив поліцейських, чоловіків і жінок, які захищатимуть народ України», – сказав Костянтин Бушуєв.

При цьому, начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков зазначив, що з понад 15 тисяч співробітників патрульної поліції – 3480 це офіцери-жінки.

«Вони так само несуть службу як чоловіки, ризикуючи своїм життям, працюють у спецпідрозділах тактико-оперативного реагування, керують підрозділами, ротами, взводами й управліннями», – розповів Євгеній Жуков.

Особистий кабінет
Запам'ятати мене
Ми у Facebook
Ми у Twitter
Підтримати УАППО