УАППО

Українська асоціація представниць правоохоронних органів

Поодинці ми сильні,
разом ми могутні

Рахі Ворія

— Хто ми

Хто ми


Українська асоціація представниць правоохоронних органів (УАППО) – це громадська організація, яка об’єднує жінок та чоловіків із різних правоохоронних агенцій.

Наші представники/ці працюють і служать тут:

Спільними зусиллями ми прагнемо створити сприятливе середовище для жінок і чоловіків у правоохоронних органах. Наша ціль – впровадження гендерної рівності та гендерного балансу на своїх робочих місцях. Асоціація є однією з перших подібних об’єднань Східноєвропейського регіону, які сприяють впровадженню гендерно-чутливих політик і практик у правоохоронних структурах.

Як усе починалося

 • Березень, 2017 рік

  На семінарі з питань гендерних аспектів та діяльності поліції, який організував Проект підтримки підготовки поліцейських (PTAP), виникла ідея створити Асоціацію жінок-поліцейських.

 • Травень, 2017 рік

  Навчальна поїздка учасниць до США для ознайомлення з роботою схожих Асоціацій та ініціатив, які підтримують ідеї гендерної рівності.

 • Червень, 2017 рік

  40 представниць правоохоронного сектору та міжнародних організацій ініціювали створення Асоціації, яка би об’єднала жінок із різних органів структури МВС України. Було сформовано робочу групу з 15 осіб – правоохоронців та українських і міжнародних експертів. Серед інших, до процесу створення Асоціації долучилися представниці Міжнародної асоціації жінок-поліцейських (IAWP), Консультативної місії ЄС в Україні, Механізму координації канадської поліції та Міжнародної програми підвищення кваліфікації органів кримінального розслідування.

 • Грудень, 2017 рік

  Робоча група зустрілась із міністеркою закордонних справ Канади Христею Фріланд, яка високо оцінила ініціативу з розширення прав і можливостей жінок у правоохоронній сфері.

 • 6-9 березня, 2018 рік

  Учасниці робочої групи взяли участь у 7-й щорічній конференції «Жінки в поліції» у Грузії.

 • 12 березня, 2018 рік

  Українську асоціацію представниць правоохоронних органів було зареєстровано як громадську організацію зі статусом неприбутковості.

 • 14 березня, 2018 рік

  Відбувся урочистий запуск Української асоціації представниць правоохоронних органів.

Особистий кабінет
Запам'ятати мене
Ми у Facebook
Ми у Twitter
Підтримати УАППО