Рівненщина гостинно прийняла 3-тю Регіональну конференцію УАППО «Правоохоронці України – сила в єдності»

Понад 200 правоохоронців та правоохоронниць з Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Київської, Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Полтавської, та Дніпропетровської  областей об‘єдналися для участі у масштабному заході УАППО присвяченому темі першої річниці ратифікації Стамбульської конвенції й аналізу викликів та напрацювань в діяльності правоохоронних органів.

 «Наша держава – єдина, яка ратифікувала Стамбульську конвенцію під час війни, та сьогодні ми напрацьовуємо зміни до нашого національного законодавства. І я переконана, що завдяки досвіду та залученості правоохоронців ці зміни до законодавства не лише відповідатимуть нормам Стамбульської конвенції, а й будуть успішно реалізовуватися на практиці та захищати наших громадян», – підкреслила голова УАППО Катерина Павліченко під час своєї промови.

 

В ході конференції ​​​​​​запрошені спікери та спікерки, серед яких членкині Асоціації, у спільній дискусії:

  • визначили розуміння Конвенції представниками правоохоронних органів;
  • поділилися досвідом взаємодії з громадянським суспільством у рамках впровадження порядку денного «Жінки. Мир. Безпека»;
  • розповіли про особливості роботи поліцейських щодо протидії домашньому насильству в період війни та специфіку обслуговування викликів в прифронтових зонах; а також
  • обмінялися досвідом щодо роботи з сім'ями внутрішньо переміщених осіб та взаємодії поліції з держаними і міжнародними організаціями для допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства.

На завершення учасники й учасниці події мали змогу пройти захопливий тренінг на тему запобігання стресу та протидії емоційному вигоранню.

Регіональна конференція УАППО вкотре стала ефективною платформою для мережування, взаємопідтримки, обміну досвідом та розвитку жіночого лідерства.

Дякуємо усім учасникам, спікерам, співорганізаторам за активність, проявлений інтерес та залученість до важливих ініціатив, що для багатьох стають джерелом мотивації навіть в цей час непростих для країни викликів!

Наша сила в єдності.

 

Регіональна Конференція УАППО 2023 «Правоохоронці України – сила в єдності» організована ГО «Українська асоціація представниць правоохоронних органів», Державним закладом професійної (професійно-технічної) освіти зі специфічними умовами навчання "Рівненська академія патрульної поліції", в партнерстві з ООН Жінки в Україні, в рамках проєкту «Розбудова демократичного, мирного та ґендерної рівноправного суспільства в Україні», що впроваджується за фінансової підтримки уряду Норвегії.