Члени УАППО підвищили обізнаність у впровадженні міжнародних та національних стандартів ґендерної політики

В результаті 125 членів та членкинь Асоціації пройшли триденне навчання та підвищили свою обізнаність у таких питаннях:

  • поняття ґендеру та ґендерної рівності в Україні;
  • види й форми ґендерно зумовленого насильства та протидія їм;
  • Стамбульська конвенція та Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: ключові положення;
  • державна ґендерна політика: міжнародний та український виміри в умовах війни;
  • реалізація політики ґендерної рівності в органах системи МВС.

Останній день тренінгу присвятили протидії стресу й превенції емоційного вигорання в умовах надзвичайної ситуації. Учасники й учасниці дізналися ефективні методики самодопомоги та копінгові стратегії допомоги при стресі, такі як дихальні практики, техніка заземлення, прогресивний масаж мʼязів та ін.

Усі три дні були наповнені не лише змістовним теоретичним матеріалом, а й практичними вправами, які допомогли поглибити знання й навички учасників у виконанні стандартів ґендерної рівності у своїй діяльності та запобіганню емоційному вигоранню.

Дякуємо усім учасникам та учасницям, організаторам, завдяки яким це стало можливими, а також досвідченим тренерам з ГО «Ла Страда-Україна», Апарату Урядової уповноваженої з ґендерної політики, МВС України та Центру психічного здоров’я «Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Заходи відбулися в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: місцеві потреби — місцеві рішення», що втілюється Українським Жіночим Фондом за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.