Ольга Юськевич отримала відзнаку МАЖП в номінації «Лідерство»

У своїй промові Ольга Юськевич присвятила цю відзнаку усім жінкам-правоохоронницям України, які сьогодні роблять значний внесок у досягнення перемоги, безпеки та миру:

«Для мене велика честь отримати цю нагороду. Ця відзнака належить кожній жінці-правоохоронниці у моїй країні. Вони – сміливі та сильні. Адже щодня борються за свободу та майбутнє України. Я вдячна кожній з них за професіоналізм та їхню стійкість».

Зазначимо, що Ольга Юськевич є прикладом жінки-лідерки. Ольга є співзасновницею та членкинею Правління Української асоціації представниць правоохоронних органів, вона завжди підтримує жіноче лідерство та просуває принципи ґендерної рівності у правоохоронній діяльності.

Українська Асоціація Представниць Правоохоронних Органів - УАППО своєю чергою всіляко підтримувала та надавала їй можливості для цього. Та, аби відзначити потужний внесок нашої представниці в розбудову жіночого лідерства та підтримки українських жінок-правоохоронниць, УАППО, як афілійований член МАЖП, ініцюювала її номінування в Щорічній програмі визнання 2023.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, Ольга зосередилася на тому, щоб допомогти своїм колегам, як жінкам, так і чоловікам, отримати спорядження, форму та термо-одяг для виконання своїх обов'язків – захищати своє місто та його громадян. Також поліцейська очолила в Київській області команди спеціалізованих мобільних груп поліції з реагування на випадки сексуального насильства під час війни.

Ольга Юськевич завжди допомагає жінкам-поліцейським у кар'єрному зростанні та у посиленні їх здатності працювати на досягнення найвищих результатів задля захисту своїх громад шляхом створення додаткових можливостей розвитку,⁠ а також надихаючи власним прикладом.

Спільнота УАППО пишається Ольгою Юськевич та вітає її з одержанням заслуженої нагороди міжнародного рівня!

Та дякуємо Міжнародній асоціації жінок поліцейських за чергове відзначення досягнень УАППО та визнання внеску поліцейських України!