"Суботня кава з УАППО" з Аннелі Кольк, пані Посол Естонії в Україні

Понад 50 членкинь УАППО зібралися під час нашої традиційної рубрики "Суботня кава з УАППО" у Посольстві Естонії та онлайн у своїх домівках. Це була гарна нагода поспілкуватися з досвідченою дипломаткою, що минулого року розпочала свою місію в Україні й стала першою жінкою-послом Естонії в нашій державі. 

Впродовж нашої захопливої розмови, Аннелі Кольк відверто й досить щиро розповіла про свій кар’єрний шлях у сфері дипломатії, життєвий і професійний вибір, труднощі й упередження, які доводилось долати, щоб досягти своїх цілей. Пані Посол поділилася з нами думками та планами щодо своєї діяльності й міжнародної підтримки України в цей непростий час. А також дала цінні настанови як жінкам попри все рухатися вперед, не втрачаючи мотивації й віри в себе й свої зусилля. 

Для кожної з нас Аннелі Кольк – приклад сильної вольової жінки-лідерки. Й, окрім спільних життєвих поглядів та принципів, виявилось, нас з нею обʼєднує ще один цікавий факт. Колись, на моменті вибору напряму свого професійного шляху, пані Посол мріяла стати слідчою поліції, і навіть закінчила Естонську національну академію оборони за спеціальністю «внутрішня безпека». Тож, вона чудово розуміє й поділяє прагнення жінок-правоохоронниць. 

«Для мене за честь було зустрітися сьогодні з вами. Ваша служба як поліцейських, рятувальниць, прикордонниць, яку ви несете в цей час, коли в країні триває повномасштабна війна, – це інший важливий фронт. І те, що ви робите для людей, захищаючи й допомагаючи їм, досить складно й відповідально. Тому це справді викликає захват», – сказала пані Посол. 

Дякуємо Аннелі Кольк за чудову зустріч, яка для багатьох стала необхідним зарядом мотивації та енергії жіночого лідерства!