У Києві розпочав роботу ресурсний центр для правоохоронців "Хаб УАППО"

Відтепер Українська асоціація представниць правоохоронних органів має власний фізичний простір для обміну досвідом, розвитку та навчання наших членів та членкинь. Саме тут ми зможемо реалізовувати амбітні ініціативи, проводити різноманітні просвітницькі та навчальні заходи, посилювати свої навички та професійні можливості. Окрім того, «Хаб УАППО» слугуватиме платформою для впровадження підходу Community Policing у співпраці з активною громадськістю.

«Хаб УАППО» – це не просто простір, це можливість для проведення різноманітних тренінгів, консультацій та підвищення професійного рівня. Ми запускаємо цей центр як осередок обміну досвідом та розвитку поліцейських», – підкреслила голова УАППО Катерина Павліченко під час презентації центру.

На захід з нагоди відкриття хабу завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Наталка Цмоць, Повірений у справах посольства США в Україні Роберт Нідем та Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Аннелі Кольк.

«Я хочу відзначити вашу хоробрість та особисто подякувати вам за ваше служіння громадянам України. Сподіваюся, що «УАППО Хаб» добре слугуватиме Асоціації та її понад 500 членам і членкиням, і стане місцем навчання та зростання. Вашу мужність і жертовність бачать і цінують. Канада горда тим, що підтримує вас у цій важливій справі», – сказала Наталка Цмоць, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні.

Впевненість в ефективності нового центру висловив і Повірений у справах посольства США в Україні Роберт Нідем:

«Ми надзвичайно віримо в те, що жінки мають центральну роль в боротьбі зі злочинністю та у забезпеченні справедливості. Успішні приклади Департаменту патрульної поліції та програми «Нове обличчя кордону», показали ефективність нового підходу до відбору працівників та працівниць до правоохоронних органів. І наша мета в тому, щоб підтримувати жінок в секторі безпеки і оборони. Впевнений, ресурсний центр «УАППО Хаб» допомагатиме жінкам-правоохоронцям обмінюватися досвідом, долати виклики і допомагати одна одній», – зазначив він.

В стінах новоствореного «Хабу УАППО» відбуватимуться:

  • відкриті зустрічі для обміну ідеями;
  • тренінги з самооборони та домедичної допомоги;
  • заходи з попередження та протидії домашньому та
  • ґендерно зумовленому насильству;
  • «Суботня кава з УАППО» та інші заходи.

Усе це стало можливим завдяки нашим міжнародним партнерам Police Stabilization Project (PSP) та U.S. Department of State: Bureau of Intl Narcotics & Law Enforcement (INL), які надали можливості та всебічну підтримку для створення та відкриття центру. Висловлюємо щиру вдячність!

 

Зовсім скоро ми інформуватимемо вас про події, які проводитимуться в центрі для наших членів та членкинь. Доєднуйтесь до УАППО, і ці можливості стануть відкритими й для вас!