Регіональна конференція УАППО «Правоохоронці України – сила в єдності»

В умовах війни перед правоохоронцями України постали нові виклики у щоденній роботі та службі. І лише у єдності та міцній взаємодії ми зможемо їх гідно здолати.

Членкині Української асоціації представниць правоохоронних органів за підтримки «ООН Жінки в Україні» ініціювали проведення Регіональної конференції 2022 «Правоохоронці України – сила в єдності». Перша конференція УАППО на регіональному рівні відбулась 11 листопада у Полтаві. 

У заході взяли участь голова Правління УАППО, заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, народна депутатка України Марина Бардіна, начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов, представники та представниці поліції, ДСНС України з Полтавської, Сумської, Кіровоградської та Чернігівської областей, й активна громадськість.

В рамках події пройшла публічна дискусія на тему: «Взаємодія задля спільної мети – виклики сьогодення», а також практичний тренінг «Безпекові потреби жінок та дівчат», під час якого у спільній дискусії учасники визначали види небезпек для осіб, які можуть бути постраждалими внаслідок ґендерно-зумовленого насильства.

Детальніше про захід дізнавайтесь на сторінці УАППО в Facebook!